niedziela, 14 lutego 2010

Nieoczekiwane przyśpieszenie lubuskiej marki.

W rozwój "lubuskiej marki" nieoczekiwanie włączają się mieszkańcy, którzy próbują wykorzystać lokalne walory, związane z kalendarzem i porą roku. Ten wkład i zaangażowanie doceniają "przypadkowi czytelnicy" Gazety Lubuskiej, podróżujący po lubuskich rubieżach Rzeczypospolitej.
Redakcja gazety Lubuskiej "dziękuje za ciepłe słowa" podróżnikowi i przypadkowemu czytelnikowi z Mazowsza, który posmakowawszy w stylowym, lubuskim zajeździe o swojsko brzmiącej nazwie "Tadż-Mahal", lokalnej, tradycyjnej kuchni indyjskiej "jakiej nigdy dotąd nie jadł", sfotografował "fantastyczne" i "niesamowite" dzieło. Dzieło będące najlepszym przykładem lokalnej, lubuskiej twórczości ludowej, niespotykanym w innych regionach Rzeczypospolitej i z całą pewnością unikatowym w skali światowej.
Czy uśmiechnięty "Wielki Bałwan z Sulechowa" stanie się jednym z symboli województwa? Może warto spytać o to mieszkańców i czytelników "GL"? Głosowanie poprzez SMS-y (koszt to 2.44 z VAT), byłoby najlepszym przejawem obywatelskiego zaangażowania w budowę "lubuskiej marki".

p.s.
Niestety GL usunęła już rzeczony tekst pt. "Wielki bałwan Z Sulechowa budzi podziw gości spoza regionu", który w wersji ocenzurowanej pt. "Bałwan gigant w Sulechowie" wrócił na stronę. Po starym "niusie" pozostał ino osierocony wątek na forum. Gdyby jednak redakcja usnęła także wpisy na forum, zachowałem screen na wieczną pamiątkę.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bo to był cały przegląd lubuskich bałwanów.
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100204/POWIAT08/383924371

Anonimowy pisze...

http://lubuskie.pl/uploads/images/2010/pliki/Marszalek_Jablonski%20%20Komitet%20Regionow.jpg
Kruisinga czy kupcinskas ??
Ten co robił tą fotkę to chyba jakiś kretyn. No chyba że ten pan na zdjęciu nie był na liście i w przerwie jakiejś wpadł na pamiątkowe zdjęcie

Anonimowy pisze...

przeczytajcie koniecznie
http://www.mmzielonagora.pl/artykul/tylko-u-nas-ekskluzywny-wywiad-z-gwalcicielem-80580.html