wtorek, 23 marca 2010

Nowy herb.

Zgodnie z sugestiami Czytelników, zapraszamy do zgłaszania propozycji nowego herbu woj. lubuskiego. Nie pytaj co lubuskie może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla kreowania marki lubuskiej! ;-)
Na początek propozycja Rodii:


Propozycja euro_kołchoźnika:

8 komentarzy:

euro_kołchoźnik pisze...

Może zamiast jednego bunkra wrażej armii można by zamieścić zdjęcie skórzanego fotelika, miłościwie nam panującego Marszałka Ziemi Lubuskiej. Skórzane rozkosze za 133 tys. zł zasługują na umieszczenie ich w herbie. Patrząc na tego nietoperza płci żeńskiej uważam ze powinien mieć pomalowane paznokcie i usta. Kobieta bez makijażu wygląda jak urzędnik bez limuzyny.

Anonimowy pisze...

Lubuskie śmierdzi. Lubuskie jest brudne i obleśne.Brzydkie i bez życia. Nienawidzę Lubuskiego i Zielonej Góry.Brzydota tego miejsca mnie krępuje. Obrzydza mnie jego widok. Ohyda i niesmak. Lubuskie to rynsztok. Rynsztoki chlew.

Anonimowy pisze...

ktoś, kto opisał herb nie zna się na historii - nie ma nic o Łużycach, Brandenburgii czy Wielkopolsce? Debilu, byk - symbol Łużyc, czarny orzeł - Brandenburgii, biały - Wielkopolski. Jeżeli coś piszesz, to pisz prawdę, a nie wybieraj info dla ciebie dogodne

croolick pisze...

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz anonimie, kogo wyzywasz od debili?
Czerwony byk to nie jest herb Łużyc, ale DOLNYCH ŁUŻYC. Czarny orzeł był herbem państwowym Prus. Czerwony jest herbem tak Brandenburgii jak i Nowej Marchii.
Na przyszłość warto byś dokształcił się nieco w tej materii.

Anonimowy pisze...

Wypierdalać dziwki !!!!

Anonimowy pisze...

Nie wiem o co chodzi tej zasranej stronie i wam i nie wiem też skąd ta nienawiść.

croolick pisze...

Oto znak pokoju od "lubuszan"... Jak zwykle nie potraficie merytorycznie dyskutować.

Anonimowy pisze...

Ten, co wyzywa od debili, najwyraźniej wziął za herb lubuskiego pokazane na marginesie herby krain tworzących woj. lubuskie. Sam stworzył bzdurę, a następnie na nią grzmi. Matołek :)